AKCIA - Poštovné od 30€ zadarmo - AKCIA

AiRiZ Hygienické vložky Set

AiRiZ Hygienické vložky Set
W
Predajná cena32,00 €
Popis

SET - Intímky, denné a nočné hygienické vložky AIRIZ s aktívnym kyslíkom a zápornými iónmi kombinujú pôsobenie aktívneho kyslíka a aniónov na zastavenie rastu škodlivých baktérií a ochranu zdraviu prospešných baktérií v organizme.

Unikátne jadro s kyslíkom a aniónom čisto prírodnými procesmi podporuje cirkuláciu krvi, posilňuje imunitu, pôsobí dezinfekčne, antibakteriálne a eliminuje zápach. Vďaka unikátnemu vplyvu jadra s kyslíkom a zápornými iónmi na zdravie môže byť tento produktový rad použitý aj na udržanie každodennej hygieny, obzvlášť pri infekciách močových ciest, inkontinencií a v prípade iných ťažkostí, ktoré si vy vyžadujú zvýšenú intímnu hygienu.

Vlastnosti hygienických vložiek s aktívnym kyslíkom a zápornými iónmi:

  1. Suchý povrch, priedušnosť, ochrana proti zatekaniu: povrchová vrstva je navrhnutá tak, aby udržiavala citlivé partie v suchu a pohodlí. Extra silné absorpčné činidlá vo vnútornej vrstve zmenia tekutinu na gél a eliminujú lepkavý pocit. Vložky majú vzduchopriepustnú vrstvu pre váš pocit sviežosti.
  2. Antibakteriálne a deodorizačné účinky prostredníctvom čisto prírodných fyzických procesov: jadro s kyslíkom a zápornými iónmi zabudované v hygienických vložkách AIRIZ uvoľňuje vysoké množstvá kyslíka a záporných iónov, ktoré majú antibakteriálne, protizápalové a zápach eliminujúce účinky.
  3. Vysokoúčinné a extra silné absorpčné činidlá: absorpčná vrstva je vyrobená z vysokoúčinných a supersilných absorpčných činidiel a materiálov zabraňujúcich pretekaniu. Keď sa tekutina dostane do tejto vrstvy, vsiakne dovnútra a uzamkne sa tam, aby nedošlo k pretekaniu.
  4. Prináša vysoký štandard intímnej hygieny: tri základné princípy ženskej intímnej hygieny sú: pocit sucha, priedušnosť a čistota. Výroba prebieha pod prísnou kvalitou kontroly vstupných surovín na plne automatizovanej výrobnej linke podľa štandardov riadenia kvality ISO9001: 2000.

V každom balíčku vložiek je priložená Patentovaná karta pre dámy na samovyšetrenie. Táto karta na samovyšetrenie je špecificky navrhnutá na vyhodnotenie údajov o zdraví intímnych partií ženy. Pre rýchly test naneste trochu vaginálneho sekrétu na indikátor na testovacej karte. Po 30 sekundách porovnajte zmenenú farbu indikátora s farebnou škálou v tabuľke a zistite výsledok.

Set obsahuje: 3xdenné, 1xnočné, 2xintímky 

Nákupný košík

Cart empty