AKCIA - Poštovné od 30€ zadarmo - AKCIA

TIENS Children U Smile - detská zubná pasta bez fluoridu

TIENS Children U Smile - detská zubná pasta bez fluoridu
W
Predajná cena4,00 €
Popis

Čistenie zubov je základný, najdôležitejší a najúspornejší spôsob, ako udržiavať zuby zdravé, avšak výsledný efekt záleží z veľkej časti aj na zubnej paste. Ideálna zubná pasta nielen prispieva k odstráneniu zvyškov jedla a zubného povlaku, ale tiež masíruje ďasná. Hrá dôležitú úlohu v prevencii a znížení všetkých typov ochorenia chrupu, ako sú napr. paradentóza a zubný kaz.

Posledné výskumy ukazujú, že nadmerný príjem fluoridu škodí zdraviu. V oblastiach s vysokým obsahom fluoridu vo vode môže používanie zubnej pasty s fluoridom zvýšiť riziko dentálnej otravy fluórom. Najmä u detí dochádza k prehĺtaniu zubnej pasty, čím sa v prípade používania fluoridových zubných pást ľahko zvyšuje príjem fluoridu.

Tiens Children U Smile je zubná pasta bez fluoridu s high-tech bezpečnou formulou a bola špeciálne navrhnutá pre deti. Obsahuje IgY - unikátnu a vysoko účinnú proti-kazovú prísadu proti zubným kazom. IgY (imunoglobin Y) je druh aktívneho proteínu, ktorý môže zlepšiť antibiotické a imunitné funkcie tela. Klinické testy ukazujú, že povrch streptokokov (hlavný pôvodca pokazených zubov) je zmenený pôsobením IgY. Tým napr. streptokok stráca priľnavosť dutine ústnej.

Hmotnosť: 60g

Nákupný košík

Cart empty